Toca Djembe Freestyle tau-stemt - Bali rød (SFDJ-10RP)
Inkl. moms
På fjernlager – Forventet levering: 9–11 hverdage.
Betalingsmetoder akseptert
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna
  • Mastercard
  • USDC
  • Visa
  • Klarna
  • Vipps
  • e-faktura
Beskrivelse
  • Alpine low-stretch flettede kjernecorder gir en lyd med fyldig bass (spesielt 10“- og 12”-versjonene) og skarpe, presise rim-lyder med høy stemmestabilitet
  • Diameterer: 10"
  • Høyde: 20" (51 cm)