Alfa Romeo Giulietta
(14 produkter)- På eget lager (kun 1 stk.) · Leveringstid: 2-3 arbeidsdager
Connects2
21CT27AA08.EU Antenneadapter for Opel, VW, Ford og Fiat
216 krStk. pris kr /Ikke tilgjengeligPå eget lager (kun 3 stk.) · Leveringstid: 2-3 arbeidsdager- På eget lager (kun 4 stk.) · Leveringstid: 2-3 arbeidsdager
- På eget lager (kun 2 stk.) · Leveringstid: 2-3 arbeidsdager
Connects2
Høyttalerkontakt for Alfa, Citroen, Fiat og Peugeot
100 krStk. pris kr /Ikke tilgjengeligPå eget lager (kun 1 stk.) · Leveringstid: 2-3 arbeidsdagerConnects2
CTFIATUSB USB/AUX-adapter for Alfa Romero, Fiat og Lancia
1 698 krStk. pris kr /Ikke tilgjengeligPå eget lager (kun 1 stk.) · Leveringstid: 2-3 arbeidsdagerAlpine
Alpine KIT-7AR-940 7" monteringssett Alfa Romeo Giulietta
2 801 krStk. pris kr /Ikke tilgjengeligFjernlager - Beregnet leveringstid: 4-5 virkedager. Forventet levering: 6-11 arbeidsdager. Forventet levering: 6-11 arbeidsdager. Pioneer Car stereo
2-DIN ramme for Alfa Romeo Giulietta (rød)
5 061 krStk. pris kr /Ikke tilgjengeligForventet levering: 8-13 arbeidsdager. Pioneer Car stereo
2-DIN ramme for Alfa Romeo Giulietta (Piano Black)
5 061 krStk. pris kr /Ikke tilgjengeligForventet levering: 8-13 arbeidsdager. Connects2
2-DIN ramme for Alfa Romeo Giulietta (sølv)
5 640 kr5 785 krStk. pris kr /Ikke tilgjengeligForventet levering: 6-11 arbeidsdager. Pioneer Car stereo
2-DIN ramme for Alfa Romeo Giulietta (hvit)
7 231 krStk. pris kr /Ikke tilgjengeligForventet levering: 8-13 arbeidsdager. Forventet levering: 6-11 arbeidsdager.
Alfa Romeo Giulietta
For hvert bilmerke og hver modell finnes det et Interface og en monteringsramme, slik at din Pioneer-bilradio eller navigasjon kan integreres i bilen din.
Et Interface er en kommunikasjonsenhet som får programvaren i radioen og bilen til å kommunisere.
Er du usikker på hva som skal brukes til bilen din, er du velkommen til å sende oss en e-post, så kommer vi tilbake med informasjon om hva som skal brukes, slik at rattbetjeningen og andre funksjoner i bilen fungerer sammen med enheten.
Husk å oppgi bilmerke, modell og årsmodell.
Du kan kontakte oss her E-Mail : info@soundstorexl.no